Technika Brno – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Bílina – Tábor 4:3 (po pr.) | Sokolov – Klatovy 0:3 (kon.)
Jablonec n/N – Milevsko 4:2 (kon.) | Kobra – Děčín 5:2 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
HC Milevsko 1934
Sobota 23.02.2013, 18:002. liga skupina Západ

Vlci z Jablonce bravurní třetí třetinou otočili zápas ve svůj prospěch a všechny tři body tudíž zůstávají na severu Čech. (20:22:36)

60:00

58:09
    Vlci právě vstřelili branku!
    Touto trefou LUKÁŠE TONDRA si Jablonec pojišťuje své víztězství. Asistence: Michal Kapička.

48:27
    Jablonec nakonec přece otáčí. Postaral se o to MICHAL KAPIČKA. Asistence: Daniel Stehno.

44:00
    Jablonec hrál dvojnásobnou přesilovku a obránce MARTIN KLEMENT vyslal pořádnou ránu až za záda brankáře Milevska. Asistence: Jan Petrmichl.

40:01

Ve druhé třetině oba celky vstřelily po jednom gólu. Navrch má proto výsledkově stále ještě Milevsko, které si vypracovalo dvugólové vedení, avšak díky dobře odehrané přesilovce Vlků je to opět o jednu branku. Ve třetí třetině se rozhodne.

40:00

33:07
    Jablonec proměňuje přesilovou hru díky trefě KAMILA BŘIŠKY. Asistence: Lukáš Tondr.

22:22
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Hosté hráli další přesilovku pěti proti čtyřem a proměnili ji. Střelcem je LIBOR NIKODÉM. Asistence: Michal Štych.

20:01

I zde vstoupili do zápasu lépe hosté, kteří v 11. minutě využili přesilovou hru. Do konce utkání je ještě dlouhá doba, takže tento úspěch může, i nemusí být vstupenkou k vítězství.

20:00

10:53
    Postaral se o ní JAKUB HAMERLE při přesilovce 5 proti 4. Asistence: Pavel Procházka, Libor Nikodém

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Radek Kolín

Branky a nahrávky: 34. Břiška (Tondr), 44. Klement (Petrmichl), 49. Kapička (Stehno), 59. Tondr (Kapička) - 11. Hamerle (Procházka, Nikodém), 23. Nikodém (Štych)